Od včerejška máme nový kočárek Stokke

Dneska jsem se vydala poprvé na procházku s kočárkem Stokke. Manžel jej včera přivezl a já jsem z něj úplně nadšená. Včera nebylo pěkné počasí a tak jsme nemohli ven. Hodně pršelo a foukal silný vítr. Mě to samozřejmě moc mrzelo, protože jsme se na první projížďku strašně moc těšila. Dnes ráno už bylo počasí lepší a tak jsem dala miminko do kočárku Stokke a šla jsem se projít do parku. Jsem nadšená, jak moc je tento kočárek skvělý.

Kde jsme si kočárek Stokke vybrali?

S manželem jsem kočárek Stokke zahlédli na jednom veletrhu, který je zaměřený na děti a rodiče. Moc se nám líbil a tak jsme si zjistili, kdo v Praze jej prodává. Navštívili jsme společně prodejnu, která se na tuto značku přímo specializuje. Prodejce nám předvedl kompletní nabídku této značky a my jsme si poté jeden z kočárků Stokke objednali.

Co ještě od značky Stokke chceme?

Mě si moc líbí postýlka Stokke, ale tu kupovat už nebudeme. Postýlku už totiž máme a tak by bylo zcela zbytečné, kdybychom kupovali jinou. Určitě však plánujeme pořízení rostoucí židličky, která se nám zdá velice praktická. Zatím nám miminko nesedí a tak na koupi nemusíme nikterak spěchat. Co vy? Znáte produkty značky Stokke? Máte některé z nich?

19. 03. 2021

Dopravníky

Dopravníky - optimalizace výrobního průmysl

Dopravníky

19. 03. 2021

řízky rozchodníků

Díky řízkům rozchodníků se tvoří zelené střechy a zelené plochy ve městech.

řízky rozchodníků

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS