S kočárkem Stokke jsem moc spokojená

JIž na své druhé dítě využívám kočárek Stokke a jsem s ním velice spokojená. Koupila jsem si ho už na své první dítě. Když jsem porodila své druhé dítě, tak jsem neměla potřebu si pořizovat nějaký jiný kočárek. Ten náš byl v perfektním stavu a tak jsem se rozhodla, že jej využiji i na druhé dítě. Nevím, jestli by to jiný kočárek zvládnul. Náš kočárek Stokke s námi jezdí úplně všude.

Kde všude s námi kočárek Stokke byl?

Jak už jsem se zde jednou zmínila, tak kočárek Stokke bereme na všechny naše cesty. Už se s námi podíval i do zahraničí. S dětmi se cestuje trochu složitěji, ale vždycky jsme to zvládli. Podívali jsme se jak na hory, tak i k moři. Byli jsme v Rakousku, Itálii, Řecku, Thajsku či Londýně. Všechny druhy terénu kočárek Stokke v pohodě zvládnul. Měla jsem vždycky jen strach z toho, aby nám kočárek neztratili na letišti. Zatím se tak nestalo a tak nás od cestování nic neodradilo.

Na další dítě kočráek Stokke potřebovat nebudeme

Jelikož třetí dítě nechceme, tak už dál kočárek Stokke potřebovat nebudeme. Učitě jej prodám, protože je v pěkném stavu. Snažím se o něj dobře pečovat a tak vypadá jako nový. Nikdo by neřekl, že je několik let starý. Není moc podřený či jinak poničený. Tohle byla skvělá koupě, protože kočárek Stokke je nejlepší.
 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS