V našem městě je hodně kočárků Stokke

V poslední době se v našem městě vyrojilo poměrně dost kočárků Stokke. Nedávno jsem na procházce městem počítala kolik jich potkám. Napočítala jsem jich deset a to jsem byla venku necelé dvě hodiny. Tohle číslo mi přijde až neuvěřitelné. Já sama tento kočárek nevlastním, ale moc se mi líbí. Kdybych měla druhé dítě, tak si klidně také kočárek Stokke pořídím. Další dítě ale zatím neplánujeme.

Kamarádka si kočárek Stokke také pořídila

Zrovna včera jsem potkala jednu kamarádku a tak jsme se daly do řeči. Ona bude zanedlouho rodit a tak jsme se bavily především o těhotenství a o dětech. Zašly jsem spolu do kavárny a bylo to moc příjemné setkání. Kamarádka mi prozradila., že si také pořídila kočárek Stokke. Zatím jej má uložený u svých rodičů doma, protože dle pověry jej nesmí mít do narození miminka u sebe.

Také máte kočárek Stokke?

Jestliže také vlastníte kočárek Stokke, tam mi sem můžete napsat z jakého důvodu jste se pro něj rozhodli. Vím, že někdo řeší design a někdo zase funkčnost. Váš názor na tyto kočárky mě zajímá. Mě se líbí především jejich vzhled. Samozřejmě by mi asi trochu vadilo, že mají tento kočárek v našem městě skoro všichni. I opřesto bych si kočárek Stokke asi koupila. Je totiž moc pěkný. 

 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS