Nově budeme mít v nabídce také kočárky Thule

Jsem zaměstnaná v jednom obchodě, který prodává kočárky a dětské zboží. Dnes ráno mi můj šéf oznámil, že od nového roku budeme prodávat také kočárky Thule. Z toho mám upřímnou radost, protože po těchto kočárcích je poslední půl rok opravdu obrovská poptávka. Moje práce mě strašně moc baví a nedovedu si představit, že bych se věnovala něčemu jinému. Baví mě komunikace se zákazníky a ráda všem poradím či něco z našeho sortimentu doporučím. Na kočárky Thule se velice těším a věřím, že se budou skvěle prodávat.

V mém okolí si kočárky Thule moc chválí

Mám ve svém okolí docela dost maminek, které kočárky Thule mají a moc si je chválí. Jsou spokojené především s tím, že jsou vhodné do jakéhokoliv terénu. Kočárky jiných značek třeba nezvládnou procházku po polní cestě, které je třeba trochu kamenitá. Dvě moje kamarádky si kočárky Thule kupovaly především kvůli tomu, že chodí běhat a jezdí na kolečkových bruslích. To prý s klasickým kočárkem moc dobře nejde.

Také se vám líbí kočárky Thule?

Pokud ano, tak v lednu zajděte do našeho obchodu. Určitě budeme mít kočárky Thule na prodejně k vyzkoušení. Sama jsem velice zvědavá, jak velký o ně bude zájem. Myslím si, že se budou prodávat velice dobře. 

19. 03. 2021

Dopravníky

Dopravníky - optimalizace výrobního průmysl

Dopravníky

19. 03. 2021

řízky rozchodníků

Díky řízkům rozchodníků se tvoří zelené střechy a zelené plochy ve městech.

řízky rozchodníků

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS