Kolik stojí výměna turbodmychadla?

Potřebovala bych zjistit, jak drahá je výměna turbodmychadla. Já se v autech absolutně vůbec nevyznám a tak potřebuji poradit. Mé auto je dočasně mimo provoz a já jej musím nechat opravit. Kamarád mi řekl o jakou závadu se jedná. Sdělil mi, že budu muset své auto dopravit do nějakého servisu, který se zaměřuje na turbodmychadla. Nevím však kam a tak potřebuji pomoc. Doufám, že to nebude stát moc peněz. Sice mám nějaké úspory, ale ty si šetřím na horší časy.

Máte zkušenosti s výměnou turbodmychadla?

Pokud máte nějakou vlastní zkušenost s výměnou či opravou turbodmychadla, tak mi sem určitě napište. Já jsem až doposud žádné závady na autě neměla a tak mě to docela dost zaskočilo. Vím, že se jedná o závadu většího rázu a tak si nedělám valné iluze o tom, že to bude levné. Doufám jen v to, že mi oprava nezruinuje celý bankovní účet.

Oprava turbodmychadla je nutná

Bez auta být nemůžu a tak je oprava či výměna turbodmychadla jasnou věcí. Na nové auto nemám a tak musím dát do pořádku to staré. Uvidím, jestli se mi podaří najít nějaký dobrý servis, který se přímo na tyto poruchy specializuje. Pevně věřím, že to nebude trvat moc dlouho a mé auto bude opět v pořádku. Už aby byla oprava či výměna turbodmychadla za mnou.

 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS