Nevím, jak přesně turbodmychadlo funguje

Nedávno jsme se s jendím kamarádem bavili a automobilech. On se mě ptal na to, jestli vím, jak přesně funguje turbodmychadlo. On to nevěděl a myslel si, že právě já mu s tím pomůžu. Bohužel jsem mu musel oznámit, že nemám absolutně žádné tušení. O auta se zajímám, ale ne až do takového detailu. Kdybych to věděl, tak bych mu to samozřejmě moc rád vysvětlil.

Víte, jak turbodmychadlo vypadá?

Abych byl upřímný, tak já vlastně ani navím, jak přesně turbodmychadlo vypadá. Nikdy jsem jej totiž neviděl. Určitě si o něm zkusím najít nějaké informace na internetu, protože si myslím, že bych to měl vědět. Auta mám moc rád a tak se docela stydím za to, že v tomto směru nemám vůbec žádný přehled. Hned si zkusím o turbodymchadlech něco prostudovat. Jak jste na tom vy? Máte v tomto směru nějaký přehled? Já tedy vůbec žádný a dost se za to stydím.

Myslím si, že každý správný muž musí turbodmychadla znát

Hned se pokusím nějaké inforamce vyhledat a předám je zase dál. I kamarád mi říkal, že si zkusí najít nějaké informace. I jemu bylo hloupé, že neví, jak turbodmychadlo vypadá a jak přesně funguje. Jsem ale klidný, že v tom nejsem sám. Jsme ostudy a tak se pokusíme to napravit a něčemu novému se přiučit. Snad se nám to podaří.

27. 07. 2020

kočárky Stokke

I na malém městě se dají pořídit kočárky Stokke

kočárky Stokke

27. 07. 2020

nerez gastro vybavení kuchyní

Hledáte kvalitní nerez gastro vybavení kuchyní?

nerez gastro vybavení kuchyní

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS