Opravujeme turbodmychadla

Mám novou práci, která mě opravdu moc baví. Opravujeme turbodmychadla a máme poměrně dost práce. Zákazníci jsou spokojení a tak jsme pochopitelně moc rádi. Jsem nadšený, že jsem sehnal v tomto oboru práci. Jsem vyučený automechanik a tak jsem měl celkem potíže zaměstnání sehnat. Chtěl jsem se specializovat jen na turbodmychadla a to se mi podařilo. Jiné opravy mě až tak moc nebavily.

Jsem rád, že můžu turbodmychadla opravovat

Hned po vyučení jsem hledal firmu, kde turbodmychadla opravují. Věděl jsem, že nechci pracovat v jiném oboru a tak jsem ani nic jiného nehledal. Rodiče mi pořád říkali, abych si hledal i jiné zaměstnání, ale já jsem je neposlechl. Nechtěl jsem pracovat někde v továrně či obchodě. S výučním listem bych stejně žádné lepší místo nesehnal. Opravovat turbodmychadla mě baví a myslím si, že mi to i jde. Nikdy jsem ve škole nebyl nějaký premiant a tak jsem jen vyučený. Maturitu nemám a ani jí nepotřebuji.

Také opravujete turbodmychadla?

Jaké je vaše povolání? Neopravujete také náhodou turbodmychadla? Pokud ano, tak jak Vás tato činnost baví a jak moc jste v práci spokojení? Máte hodně práce a nebo je to pouze nárazové? My tedy nemáme o zákazníky nouzi. Každý den k nám zavítá mnoho lidí a to nás samozřejmě moc těší.

27. 07. 2020

kočárky Stokke

I na malém městě se dají pořídit kočárky Stokke

kočárky Stokke

27. 07. 2020

nerez gastro vybavení kuchyní

Hledáte kvalitní nerez gastro vybavení kuchyní?

nerez gastro vybavení kuchyní

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS