Opravujeme turbodmychadla

Mám novou práci, která mě opravdu moc baví. Opravujeme turbodmychadla a máme poměrně dost práce. Zákazníci jsou spokojení a tak jsme pochopitelně moc rádi. Jsem nadšený, že jsem sehnal v tomto oboru práci. Jsem vyučený automechanik a tak jsem měl celkem potíže zaměstnání sehnat. Chtěl jsem se specializovat jen na turbodmychadla a to se mi podařilo. Jiné opravy mě až tak moc nebavily.

Jsem rád, že můžu turbodmychadla opravovat

Hned po vyučení jsem hledal firmu, kde turbodmychadla opravují. Věděl jsem, že nechci pracovat v jiném oboru a tak jsem ani nic jiného nehledal. Rodiče mi pořád říkali, abych si hledal i jiné zaměstnání, ale já jsem je neposlechl. Nechtěl jsem pracovat někde v továrně či obchodě. S výučním listem bych stejně žádné lepší místo nesehnal. Opravovat turbodmychadla mě baví a myslím si, že mi to i jde. Nikdy jsem ve škole nebyl nějaký premiant a tak jsem jen vyučený. Maturitu nemám a ani jí nepotřebuji.

Také opravujete turbodmychadla?

Jaké je vaše povolání? Neopravujete také náhodou turbodmychadla? Pokud ano, tak jak Vás tato činnost baví a jak moc jste v práci spokojení? Máte hodně práce a nebo je to pouze nárazové? My tedy nemáme o zákazníky nouzi. Každý den k nám zavítá mnoho lidí a to nás samozřejmě moc těší.

05. 12. 2019

filtr na vodu

Tento týden musím pořídit filtr na vodu

filtr na vodu

05. 12. 2019

průmyslová revoluce 4.0

Všude je teď zmiňovaná průmyslová revoluce 4.0

průmyslová revoluce 4.0

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2019 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS