Proč ještě nenabízíme opravy turbodmychadla?

Pořád se nás někdo ptá, proč ještě nenabízíme opravy turbodmychadla. My všem hromadně odpovídáme, že na něco takového nemáme potřebnou techniku. Samozřejmě bychom se této činnosti velice rádi věnovali, ale ještě s tím musíme počkat. Pokud chceme naši práci dělat dobře, tak musíme mít kvalitní vybavení. Ono totiž provádět opravy turbodmychadla není nic jednoduchého. V plánu to určitě máme, ale hned to určitě nebude.

Kdy hodláme opravy turbodmychadla provádět?

Pokud půjde vše podle plánu, tak bychom mohli opravy turbodmychadla provádět v polovině příštího roku. Musíme prvně sehnat dostatek peněz, protože vybavení nám nikdo zadarmo nedá. Určitě budeme potřebovat i větší prostory. Nynější dílna už nám začíná být malá. Tím, že začneme provádět opravy turbodmychadla, tak se budeme muset někam přestěhovat. Už nějaké nápady máme, ale vše si chceme ještě pořádně promyslet.

V našem městě nikdo opravy turbodmychadla neprovádí

Naší velkou výhodou je to, že v našem městě nemáme v tomto směru konkurenci. Nikdo se zde na opravy turbodmychadla nezaměřuje a tak toho chceme určitě využít. Doufám, že vše spustíme co nejdříve a bude se nám i v dalších činnostech dařit. V dnešní době je docela dost náročné v něčem podnikat.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS