Sám jsem turbodmychadlo neopravil

Moje manželka si až donedávna myslela, že turbodmychadlo jsem opravil já sám. Byla dost překvapená, když jsem jí řekl, že já jsem to rozhodně nebyl. Já těmto věcem sice celkem rozumím, ale nemám na opravu potřebnou techniku. Navíc na to ani nemám dostatek času. Mám celkem dost náročné povolání a tak jak fyzicky, tak i časově. Určitě bych turbodmychadlo sám neopravil.

Kdo tedy turbodmychadlo opravil?

Nebyl to nikdo z mých kamarádů či známých. Opravu turbodmychadla jsem nechal na opravdových profesionálech. Vůbec bych se do toho nepouštěl sám. Našel jsem si jednu firmu, která se přímo na tyto opravy specializuje. Kontaktoval jsem jí a na všem potřebném se domluvil. Oprava trvala jen krátkou chvíli a tak moje žena ani nepostřehla, že jsme nějaký čas bez auta. Když bylo turbodmychadlo opravené, tak jsem si auto zase vyzvednul.

Oprava turbodmychadlo byla celkem nákladná

Nebudu Vám zde tvrdit, že oprava turbodmychadla je laciná záležitost. Je to celkem dost nákladné, ale to už tak prostě je. Tento díl je dost drahý a tak s tím člověk prostě musí počítat. Jsem tedy moc rád, že už je naše auto opět v pořádku. Doufám, že se zase neprojeví nějaká další závada. Úplně bohatě mi stačilo rozbité turbodmychadlo.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS