Syn prý dokáže opravit turbodmychadlo

Můj starší syn se učí automechanikem. Nyní už školu dokončí a rád by si otevřel svůj vlastní servis. Tento obor ho moc baví a dalo by se říci, že auta jsou pro něj velkým koníčkem. Nedávno se ho jeden kamarád ptal, jestli by zvládnul opravit turbodmychadlo. Syn řekl, že ano a to mě celkem dost překvapilo. Pravdou však je, že se toho ve škole a na praxi opravdu hodně naučil. Navíc přes letní prázdniny chodil na brigádu do jedné opravny a tak už nějaké zkušenosti přeci jen má. Možná i věřím tomu, že turbodmychadlo by opravit dokázal.

Já ani nevím, jak turbodmychadlo vypadá

Musím se přiznat k tomu, že automobilům absolutně vůbec nerozuím. Nemám tušení, jak turbodmychadlo vypadá a jak vlastně funguje. Pracuji v úplně jiném oboru a mám i úplně jiné zájmy. Vůbec nechápu, že se syn zajímá právě o automobily. Po mně to tedy rozhodně nemá. Já sice řídím, ale jen z povinnosti. Moc mě to nebaví.

Měli jste někdy rozbité turbodmychadlo?

Já ještě ne a tak vlastně ani nevím, jak moc je tato oprava turbodmychadla nákladná. Musím se na vše zeptat mého syna. Ten mi to určitě moc rád prozradí. O autech toho ví opravdu hodně a já jsem na něj moc hrdý. Jsem rád, že se věnuje něčemu, co ho zajímá. Jaké povolání máte vy? Neopravujete také náhodou turbodmychadla?
 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS