Syn prý dokáže opravit turbodmychadlo

Můj starší syn se učí automechanikem. Nyní už školu dokončí a rád by si otevřel svůj vlastní servis. Tento obor ho moc baví a dalo by se říci, že auta jsou pro něj velkým koníčkem. Nedávno se ho jeden kamarád ptal, jestli by zvládnul opravit turbodmychadlo. Syn řekl, že ano a to mě celkem dost překvapilo. Pravdou však je, že se toho ve škole a na praxi opravdu hodně naučil. Navíc přes letní prázdniny chodil na brigádu do jedné opravny a tak už nějaké zkušenosti přeci jen má. Možná i věřím tomu, že turbodmychadlo by opravit dokázal.

Já ani nevím, jak turbodmychadlo vypadá

Musím se přiznat k tomu, že automobilům absolutně vůbec nerozuím. Nemám tušení, jak turbodmychadlo vypadá a jak vlastně funguje. Pracuji v úplně jiném oboru a mám i úplně jiné zájmy. Vůbec nechápu, že se syn zajímá právě o automobily. Po mně to tedy rozhodně nemá. Já sice řídím, ale jen z povinnosti. Moc mě to nebaví.

Měli jste někdy rozbité turbodmychadlo?

Já ještě ne a tak vlastně ani nevím, jak moc je tato oprava turbodmychadla nákladná. Musím se na vše zeptat mého syna. Ten mi to určitě moc rád prozradí. O autech toho ví opravdu hodně a já jsem na něj moc hrdý. Jsem rád, že se věnuje něčemu, co ho zajímá. Jaké povolání máte vy? Neopravujete také náhodou turbodmychadla?
 

10. 01. 2022

článkový dopravník

Jak se řetězový článkový dopravník využívá?

článkový dopravník

05. 01. 2022

turbodmychadla

Kde se zaměřují na revize turbodmychadla?

turbodmychadla

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2022 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS