Vyberu si nové turbodmychadlo

Letošní Vánoce najdu pod stromečkem celkem netradiční dárek. Přeji si nové turbodmychadlo, protože to staré je nyní rozbité. Na nové nemám pemníze a tak jsem poprosil celou svojí rodinu, aby se mi na tento dárek složila. Nikomu to nevadilo a tak jsem za to pochopitelně moc rád. Ještě si musím nové turbodmychadlo vybrat a objednat. Vyměnit ho nechám ale až po Vánocích.

Proč nemámna turbodmychadlo peníze?

Jsem ještě student a tak je zcela pochopitelné, že nemám na turbodmychadlo peníze. Sice chodím o víkednech na brigádu, ale z vydělaných peněz si většinou platím vše okolo školy. Nechci, aby mi rodiče platili vše a tak se snažím jim v tomto směru trochu pomoci. Na auto jsem si také ušetřil sám. Je sice staré, ale já jsem rád, že mám alespoň něco. Teď se na něm pokazilo turbodmychadlo a nemůžu s ním tedy jezdit.

Po Vánocích nechám turbodmychadlo opravit

Až dostanu nové turbodmychadlo, tak jej nechám v nějakém servise vyměnit. Ani nevíte, jak moc už se na to těším. Snad bude pak vše konečně v pořádku a já už nebudu muset dál nic řešit. Nyní mám auto zaparkované na dvoře a čekám až bude po Vánocích. Musím jezdit autobusem a tak jsem z toho celkem otrávený. Má to jen tu výhodu, že alespoň ušetřím za benzín.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS