Vyberu si nové turbodmychadlo

Letošní Vánoce najdu pod stromečkem celkem netradiční dárek. Přeji si nové turbodmychadlo, protože to staré je nyní rozbité. Na nové nemám pemníze a tak jsem poprosil celou svojí rodinu, aby se mi na tento dárek složila. Nikomu to nevadilo a tak jsem za to pochopitelně moc rád. Ještě si musím nové turbodmychadlo vybrat a objednat. Vyměnit ho nechám ale až po Vánocích.

Proč nemámna turbodmychadlo peníze?

Jsem ještě student a tak je zcela pochopitelné, že nemám na turbodmychadlo peníze. Sice chodím o víkednech na brigádu, ale z vydělaných peněz si většinou platím vše okolo školy. Nechci, aby mi rodiče platili vše a tak se snažím jim v tomto směru trochu pomoci. Na auto jsem si také ušetřil sám. Je sice staré, ale já jsem rád, že mám alespoň něco. Teď se na něm pokazilo turbodmychadlo a nemůžu s ním tedy jezdit.

Po Vánocích nechám turbodmychadlo opravit

Až dostanu nové turbodmychadlo, tak jej nechám v nějakém servise vyměnit. Ani nevíte, jak moc už se na to těším. Snad bude pak vše konečně v pořádku a já už nebudu muset dál nic řešit. Nyní mám auto zaparkované na dvoře a čekám až bude po Vánocích. Musím jezdit autobusem a tak jsem z toho celkem otrávený. Má to jen tu výhodu, že alespoň ušetřím za benzín.

05. 12. 2019

filtr na vodu

Tento týden musím pořídit filtr na vodu

filtr na vodu

05. 12. 2019

průmyslová revoluce 4.0

Všude je teď zmiňovaná průmyslová revoluce 4.0

průmyslová revoluce 4.0

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2019 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS