Vypadá to na rozbité turbo

V neděli odpoledne jsme chtěli s rodinou vyrazit na výlet. Bohužel jsme nikam nejeli, protože se mi v autě pokazilo turbo. Zatím vše vypovídá o tom, že se právě tento díl v autě rozbil. Žádnou radost z toho samozřejmě nemám. Zase to bude další výdaj navíc. Předpokládám, že oprava nebude vůbec levná. Netuším, jak moc to bude drahé, ale jsme si jistý, že nic levného to nebude. Nikdy jsem rozbité turbo neřešil, ale jsem realista.

Kdo mi rozbité turbo opraví?

Tak to je další věc u které si nejsem vůbec jistý. Rád bych nechal turbo opravit v nějakékm dobrém servisu, kde s tím mají zkušenosti. Rozhodně nechci své auto svěřit nějakým amatérům. Vím, že bude oprava u profesionálů dražší, ale budu mít jistotu, že bude vše naprosto v pořádku. Nidky jsem rozbité turbo neměl a tak netuším, kdo je v tomto směru nejlepší. Zkusím se zeptat lidí ve svém okolí. Třeba mi někoho solidního doporučíte.

Kde jste si nechali turbo opravit vy?

Bylo vůbec možné opravit turbo? Nemuseli jste celý tento díl kupovat nový? Toho se asi obávám nejvíce. Není to totiž vůbec nic levného. Rád bych věděl, jak Vás to vyšlo cenově. Moc se na vaše komentáře teším a doufám, že mi někdo z Vás třeba poradí. Už aby bylo mé auto zase v pořádku.
 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS