Zatím jsme turbodmychadla neřešili

Učím se automechanikem a jeden můj kamarád se mě ptal, jestli bych zvládnul opravit turbodmychadlo. Automobily jsou mým velkým koníčkem a řekl bych, že jim i dost rozumím. Jednoduché opravy zvládnu úplně sám a moc mě to baví. Na tohle se však ještě necítím. Dle mého názoru jsou turbodmychadla dost složitá a já vůbec nevím, jak je opravit. Ve škole jsme to zatím ještě neřešili.

Moc se na turbodmychadla těším

Samozřejmě se velice těším, až na praxi budeme turbodmychadla opravovat. Myslím si, že to bude až ve třetím ročníku. Tohle je celkem dost náročné a tak silně pochybuji o tom, že bychom to probírali už teď. Doufám, že až se vyučím, že se mi podaří oetvřít vlastní dílna, kde se budu moci svému koníčku věnovat. Třeba tak budu opravovat i turbodmychadla.

Opravujete turbodmychadla?

Pokud se v tomto oboru pohybujete, tak mi sem klidně napište, jestli také opravujete turbodmychadla. Pokud ano, tak je to asi hodně složité, že? Já jsem velice zvědavý, jestli mě to bude bavit a jestli mi to vůbec půjde. Zatím mě tato práce moc baví. Vždykcy se strašně moc těším na praxi. Škola mě až tak moc nebaví, ale jsme si velice dobře vědom toho, že ta je také důležitá. Až budeme turbodmychadla řešit, tak Vám dám určitě vědět.
 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS