Filtr na vodu společnosti Aqua Progress

Filtr na vodu je součástí velice populárního a v mnoha domácnostech nepostradatelného přístroje zvaného úpravny vody. Úpravny vody mají na práci jen jedinou věc a to dokonale vyčistit Vaší závadnou pitnou vodu a vytvořit z ní dokonalou a nezávadnou vodu, kterou se nebudete bát dávat pít Vašim dětem. Filtr na vodu je v těchto přístrojích ve větším počtu. Velice často je jich hned pět. Kařdý filtr na vodu má přitom jinou funkci a je tak pochopitelně odlišný od jiných. Tady v tom blogu bych vám jednotlivé filtry na vodu z úpravny vody chtěl popsat. Mechanické předfiltry - Tento filtr na vodu precizně zachycuje všechny nečistoty a drobné částečky rzi, písku a dalších nečistot z vodovodu či studně. Nečistoty, které jsou větší jak pět mikrometrů se zachytávají ve filtrech na vodu se 100% účinností.

Filtr na vodu s aktivním uhlím - úpravny vody

Aktivní uhlí dokonale odstraňuje nepříjemné pachy a zlepšuje nesrovnatelně chuť vody. Filtr na vodu s aktivním uhlím pohlcuje chemické látky a sloučeniny jako například chlór, pesticidy, trihalomethany a mnoho dalších.
Filtr na vodu a polupropustná membrána - Tento filtr odstraní s 99% úspěšností všechny nežádoucí látky včetně solí, dusičnanů, virů a bakterií. Filtr na vodu a reminerizační filtr - Tento filtr vrací do vody všechny prospěšné minerály. Filtr na vodu a UV lampa. Úpravny vody s 9 Wattovou germicidní zářivkou Philips zajišťuje absolutní bakteriologickou ochranu.
 

11. 02. 2020

téma průmysl 4.0

Čeká mě poměrně náročné školení na téma průmysl 4.0

téma průmysl 4.0

11. 02. 2020

Kia Vysočina

Moc lidí v mém okolí Kia Vysočina nezná

Kia Vysočina

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS