Filtr na vodu společnosti Aqua Progress

Filtr na vodu je součástí velice populárního a v mnoha domácnostech nepostradatelného přístroje zvaného úpravny vody. Úpravny vody mají na práci jen jedinou věc a to dokonale vyčistit Vaší závadnou pitnou vodu a vytvořit z ní dokonalou a nezávadnou vodu, kterou se nebudete bát dávat pít Vašim dětem. Filtr na vodu je v těchto přístrojích ve větším počtu. Velice často je jich hned pět. Kařdý filtr na vodu má přitom jinou funkci a je tak pochopitelně odlišný od jiných. Tady v tom blogu bych vám jednotlivé filtry na vodu z úpravny vody chtěl popsat. Mechanické předfiltry - Tento filtr na vodu precizně zachycuje všechny nečistoty a drobné částečky rzi, písku a dalších nečistot z vodovodu či studně. Nečistoty, které jsou větší jak pět mikrometrů se zachytávají ve filtrech na vodu se 100% účinností.

Filtr na vodu s aktivním uhlím - úpravny vody

Aktivní uhlí dokonale odstraňuje nepříjemné pachy a zlepšuje nesrovnatelně chuť vody. Filtr na vodu s aktivním uhlím pohlcuje chemické látky a sloučeniny jako například chlór, pesticidy, trihalomethany a mnoho dalších.
Filtr na vodu a polupropustná membrána - Tento filtr odstraní s 99% úspěšností všechny nežádoucí látky včetně solí, dusičnanů, virů a bakterií. Filtr na vodu a reminerizační filtr - Tento filtr vrací do vody všechny prospěšné minerály. Filtr na vodu a UV lampa. Úpravny vody s 9 Wattovou germicidní zářivkou Philips zajišťuje absolutní bakteriologickou ochranu.
 

27. 07. 2020

kočárky Stokke

I na malém městě se dají pořídit kočárky Stokke

kočárky Stokke

27. 07. 2020

nerez gastro vybavení kuchyní

Hledáte kvalitní nerez gastro vybavení kuchyní?

nerez gastro vybavení kuchyní

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS