Manžel tvrdí, že je potřeba vyměnit filtr na vodu

Včera jsem zjistila, že máme nějaké potíže s úpravnou vody. Jelikož jsem žena, tak těmto věcem vůbec nerozumím. Manžel je na služební cestě a tak jsem mu musela zavolat. Prvně mi nebral telefon, ale po chvilce mi volal zpátky. Sdělil mi, že si myslí, že je potřeba vyměnit filtr na vodu. Jenže já nemám tušení, jak se to dělá. Na tyhle technické věci nejsem vůbec šikovná.

Jak filtr na vodu vyměním?

Manžel mi vysvětlil, jak snadno filtr na vodu vyměním. Já z toho mám ale trochu strach. Bojím se, že při výměně něco pokazím a nic pak nebude fungovat. Nejraději bych počkala na příjezd manžela, ale ten se vrátí až příští týden. Je v zahraničí na služební cestě a tak si musím poradit sama. Ještě nikdy jsem nic takového nedělala. Vždycky, když to bylo potřeba, tak filtr na vodu měnil manžel.

Kdo mění filtr na vodu u vás?

Jak je to ve vaší domácnosti? Měníte filtr na vodu vy či váš partner? Určitě mi to sem napište. Já se o to budu muset pokusit sama, tak mi držte palce, ať to zvládnu. Manžel mi prý vše ještě jednou vysvětlí. Jsme domluveni, že mu budu večer volat. Moc se těším na jeho návrat domů. Já na tyhle technické věci vůbec nejsem. Umíte vyměnit filtr na vodu? Já to budu dělat úplně poprvé.

 

27. 07. 2020

kočárky Stokke

I na malém městě se dají pořídit kočárky Stokke

kočárky Stokke

27. 07. 2020

nerez gastro vybavení kuchyní

Hledáte kvalitní nerez gastro vybavení kuchyní?

nerez gastro vybavení kuchyní

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS