Netuším, kde všude se dají sehnat filtry na vodu

V pondělí jsem na poradě dostala za úkol, abych sehnala nové filtry na vodu. Jsem v tomto zaměstnání teprve krátce a tak nemám tušení, kde je sehnat. Bylo mi hloupé se hned na poradě ptát a tak jsem jen přikývla a dál to neřešila. Včera jsem v práci neměla vůbec čas a tak se do toho musím pustit dneska. Netuším, kde se dají filtry na vodu sehnat, ale doufám, že nějakého prodejce objevím na internetu.

Nikdy jsem filtry na vodu nekupovala

Určitě se zkusím zeptat své kolegyně. Ta byla až do včerejška na dovolené a dnes už bude konečně zpátky. Věřím, že mi poradí, jaké filtry na vodu mám pořídit. Myslím si, že v minulosti je musela kupovat ona. Šéf to dal nyní na starost mě a já z toho nemám moc velkou radost. Nejde o složitý úkol, ale jde o to, že by mi hledání zabralo hodně času. Mám i jiné pracovní povinnosti a tak budu ráda, když mi kolegyně prozradí, kde a jaké filtry na vodu kupovala.

K čemu filtry na vodu jsou?

Abych byla upřímná, tak nemám tušení. Myslím si, že filtry na vodu zlepšují kvalitu vody. S jistotou to opravdu tvrdit nemůžu. Vůbec se v tom nedokážu vyznat. Pokud mi můžete poradit, tak za to budu samozřejmě moc ráda. Zkusím se zpetat své kolegyně, tak doufám, že mi pomůže. 
 

10. 01. 2022

článkový dopravník

Jak se řetězový článkový dopravník využívá?

článkový dopravník

05. 01. 2022

turbodmychadla

Kde se zaměřují na revize turbodmychadla?

turbodmychadla

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2022 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS