Berete si na dovolenou jízdní kola?

Přijde mi, že nyní je nějak moderní brát si na dovolenou jízdní kola. Každý rok jezdíme s kamarády do Rakouska a moc se nám zde líbí. Provozujeme pěší turistiku a je to celkem dost velká zábava. Bereme s sebou i naše děti a ti se zde perfektně vyřádí. Obvykle si zamluvíme ubytování až těsně před odjezdem a vždycky jsme byli s hotelem či penzionem spokojeni. Letos nám kamarádi sdělili, že by se s sebou chtěli vzít jízdní kola. Já jsem z tohoto návrhu zrovna moc nadšený nebyl.

Proč nechci brát na dovolenou jízdní kola?

Abych pravdu řekl, tak nechci především kvůli dětem. Mám strach, aby si nějak nezranili. Když však vezmu jízdní kola jen mě a manželce, tak budou děti smutné a zklamané. Pokud je tedy vezmu, tak určitě pro všechny. Další věc je ta, že já jízdu na kole zrovna moc nemusím. Mnohem raději mám pěší turistiku.

Manželka by jízdní kola klidně vzala

Samozřejmě jsem o tom diskutoval i se svojí manželkou. Ta by jízdní kola klidně vzala. Prý na nich můžeme vyjet jen párkrát a ne nějak moc daleko. Kamarádi mají mnohem lepší kondici, protože ti jezdí na kolech skoro každý víkend. Asi bychom jejich tempu nestačili. Přinejhorším se rozdělíme a každý si pojede svým vlastním tempem.

27. 07. 2020

kočárky Stokke

I na malém městě se dají pořídit kočárky Stokke

kočárky Stokke

27. 07. 2020

nerez gastro vybavení kuchyní

Hledáte kvalitní nerez gastro vybavení kuchyní?

nerez gastro vybavení kuchyní

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS