Budeme prodávat dětská kola 16

Se synem vedu menší obchod s cyklistickými potřebami. Rozhodli jsme se, že naší nabídku rozšíříme o dětská kola 16. Toto zboží v naší nabídce ještě nemáme. Mnoho zákazníků se právě po těchto produktech poptávalo a tak si myslíme, že by mohlo jít celkem dobře na odbyt. Určitě prvně kontaktujeme všechny naše dodavatele a uvidíme, pro jakého výrobce se nakonec rozhodneme.

Také prodáváte dětská kola 16?

Pokud ano, tak od jakého výrobce toto zboží odebíráte? Moc by mě také zajímalo za jaké ceny dětská kola 16 prodáváte. Jen tak pro zajímavost jsem se díval na konkurenční obchody na internetu, jaké mají ceny a byl jsem celkem překvapený. Některé obchody byly značně předražené. Já takto vysoké ceny dát prostě nemůžu. Náš obchod se nachází na maloměstě a za tak vysoké ceny by nikdo naše dětská kola 16 nekoupil. Musíme je sehnat co možná nejvýhodněji, aby se nám jejich prodej vůbec vyplatil.

Syn nebyl prvně nadšený z toho, že bychom měli dětská kola 16 prodávat

Všechno to byl můj nápad. Můj syn prvně dětská kola 16 prodávat vůbec nechtěl. On se chtěl zaměřit na jiný druh zboží. Já jsem ho však přemluvil a tak doufám, že vše půjde přesně tak, jak si představuji. Syn mi pomáhá a já bych ho nerad zklamal.

14. 10. 2019

řidič dodávky

Pracujete jako řidič dodávky?

řidič dodávky

14. 10. 2019

revize turbodmychadla

Provádí tu někdo revize turbodmychadla?

revize turbodmychadla

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2019 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS