Děti musejí využívat helmy na kolo

Občas se mi stane, že v parku zahlédnu děti, které nemají helmy na kolo. Vůbec nechápu, jak je jejich rodiče můžou takhle nechat. Vždyť je to povinnost. Já osobně bych si na to dávala velký pozor. Vždyť to není vůbec žádná legrace. Dítě může z kola spadnout a způsobit si velká zranění. Někdy mi přijde, že někteří rodiče vůbec nemyslí na bezpečí svých dětí. Já bych bez helmy na kolo své dítě na kolo prostě nepustila.

Nosí Vaše děti helmy na kolo?

Pevně doufám, že vy jste zodpovědní rodiče a že Vaše děti helmy na kolo nosí. Už jsem viděla hodně úrazů a opravdu to za to nestojí. I dospělí lidé by neměli tento bezpečností prvek podceňovat. nemusíte jet ani moc rychle a i přesto můžete z kola spadnout. Stačí nějaká nerovnost terénu a hned můžete spadnout. Myslím si, že spoustě lidem jsou helmy na kolo nepohodlné. Zvláště ženám a dívkám, které mají dlouhé vlasy.

Nám helmy na kolo vůbec nevadí

Já mám dlouhé vlasy a vůbec mi to problém nedělá. Manžel se synem helmy na kolo také nosí a vůbec jim nevadí. Mám však mnoho kamarádek, kterým to vadí. Mají dlouhé vlasy a v helmě se jim prý potí hlava. Mě to tedy přijde jako úplný nesmysl. Hodně asi záleží na tom, jak moc kvalitní si helmy na kolo pořídíte. V těch kvalitnějších se hlava tedy určitě nepotí.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS