Manžel chce koupit silniční kola

Mám takový pocit, že se můj manžel asi úplně zbláznil. On nám chce pořídit silniční kola. Já jsem na kole neseděla snad dobrých dvacet let. Vše to manžel vymyslel na dovolené ve Francii. Byly jsme tam v době, kdy se jel nevětší cyklistický závod. Manžel se na dovolené do tohoto sportu úplně zamiloval. Pořád mluví o tom, že bychom si měli silniční kola koupit. Mě to tedy nepřijde jako moc dobrý nápad.

Myslím si, že silniční kola jsou dost drahá záležitost

Nechci, aby to vyznělo tak, jako že jsem snad nějaký škrt, ale myslím si, že jsou silniční kola celkem dost drahá záležitost. Jak znám svého manžela, tak bude určitě chtít nějaká hodně kvalitní. Já už mu v koupi ani moc nebráním, protože vím, že to stejně nemá vůbec žádnou cenu. Akorát by byl naštvaný a to mi za to opravdu nestojí. Ať si silniční kola klidně koupí.

Kam půjdeme silniční kola koupit?

O to já se tedy vůbec nestarám. Manžel teď tráví každý večer na internetu a hledá, kde by se dala silniční kola koupit. Chce si je vybrat v nějakém specializovaném obchodě. Potřebuje je vidět na živo a i si je vyzkoušet. To je však asi úplně pochopitelné. Já se o to tedy vůbec nestarám, protože do toho nechci muži mluvit. Věřím, že si s tím nějak poradí.

27. 07. 2020

kočárky Stokke

I na malém městě se dají pořídit kočárky Stokke

kočárky Stokke

27. 07. 2020

nerez gastro vybavení kuchyní

Hledáte kvalitní nerez gastro vybavení kuchyní?

nerez gastro vybavení kuchyní

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS