Rodiče dostanou horská kola

Své rodiče mám moc rád, protože mi v životě už mnohokrát pomohli. Rozhodl jsem se, že jim koupím nějaký pěkný dárek. Napadlo mě, že bych jim pořídil nová horská kola. Rodiče mají již hodně stará a já si myslím, že už neodpovídají dnešním požadavkům. Určitě by nová využili, protože jezdí několikrát do roka na různé větší i menší dovolené, kde se cyklistice věnují. Moji rodiče jsou celkově hodně aktivní lidé, kteří mají rádi veškerý sport. Věřím, že jim nová horská kola udělají radost.

Důchodci si nemůžou dovolit drahá horská kola

Rodiče jsou již v důchodu. Důchody nemají moc vysoké a tak si nemůžou dovolit koupit drahá horská kola. Já celkem slušně vydělávám a tak bych jim je velice rád koupil. Jak už jsem se zde jednou zmínil, tak mi v životě už mnohokrát pomohli a já bych se jim za to chtěl odvděčit. Snad jim můj dárek udělá radost. Stará horská kola vyhodí, protože ty jsou už v hrozném stavu.

Nová horská kola využijí zanedlouho na dovolené

Za pár týdnů odjíždí rodiče na víkendový pobyt kamsi do hor a tak věřím, že právě na této dovolené horská kola maximálně využijí. Snad je do té doby stihnu koupit. Mám teď hodně práce a tak tento týden to už nestihnu. Snad koncem dalšího týdne se dojedu někam podívat a nějaká pěkná a kvalitní horská kola koupím.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS