Rodičům chceme koupit horská kola

Moji rodiče mají ve stejný den narozeniny. Je to vážně zvláštní náhoda. S mým bratrem jsme se rozhodli, že jim koupíme horská kola. Táta slaví padesátiny a mamka o pět let méně. Tyto kulaté narozeniny chtějí oslavit jen v kruhu rodinném. My pro ně plánujeme větší oslavu a tak jsem zvědavá, co na ní řeknou. Doufám, že je tím nějak nenaštveme. Pozvali jsme všechny jejich kamarády a příbuzné. Nyní vybíráme nová horská kola, které jim chceme dát jako překvapení.

Rodiče horská kola určitě potěší

Naši rodiče jsou velcí sportovci. Doma mají starší horská kola, která už nejsou nic moc. Věřím, že je nová jistě velice potěší. Když je hezké počasí, tak často sportují a moc je to baví. Někdy se vydají i na prodloužený víkend někam do přírody, kde podnikají dlouhé procházky a nebo si s sebou berou i horská kola. Jsme ráda, že jsou rodiče takhle moc aktivní.

Kde horská kola koupíme?

Tak to ještě přesně nevím. Vše si vzal na starost můj bratr. Prý najde nějakého specializovaného prodejce u kterého si horská kola vybereme. Oslavu plánujeme na začátek dalšího měsíce a tak máme ještě docela dost času. Snad se narozeninová oslava vydaří a rodiče budou příjemně překvapení. Ti zatím vůbec nic netuší a já doufám, že tomu tak bude i nadále.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS