Rozbila se mi přilba na kolo

Nedávno jsem měl menší nehodu na svém kole. Život mi zachránila přilba na kolo, která se při nehodě totálně rozbila. Kdybych jí neměl, tak nevím, zda tuto nehodu vůbec přežiji. Jsem moc rád, že to takhle dobře dopadlo. Mám jen pár boulí a odřenin. Nyní na kolo nějaký čas nesednu, protože se musí všechny rány zahojit. Jelikož je přilba na kolo zničená, tak si zatím vyberu nějakou jinou.

Jaká přilba na kolo by se mi líbila?

Určitě si jí zakoupím od stejného výrobce, protože jsem s ní byl velice spokojen. Tato přilba na kolo mi sloužila mnoho let a já nemám nic, co bych jí mohl vytknout. Musím se po tomto výrobci podívat někde na internetu. Snad jí u nějakého prodejce seženu. Kupoval jsem jí před několika lety v jakémsi kamenném obchodě, který už dávno neexistuje. Tato přilba na kolo mi sloužila dlouhou dobu a dokonce mi zachránila i život.

Přilba na kolo je velice důležitý bezpečnostní prvek

Já osobně si myslím, že je přilba na kolo velice důležitý bezpečnostní prvek. Rozhodně bych její funkci nepodceňoval. Může Vám opravdu zachránit život. Určitě bez ní na kolo nesedejte. To by bylo krajně nezodpovědné. Kupte si nějakou kvalitní, aby Vám dlouho vydržela. Určitě je lepší investovat do kvality.

10. 01. 2022

článkový dopravník

Jak se řetězový článkový dopravník využívá?

článkový dopravník

05. 01. 2022

turbodmychadla

Kde se zaměřují na revize turbodmychadla?

turbodmychadla

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2022 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS