Vůbec nevím, jaká horská kola si pořídíme

S přítelem jsme si řekli, že potřebujeme zhubnout a tak jsme se rozhodli, že si pořídíme nová horská kola a že budeme více sportovat. Dříve jsme se sportu docela věnovali, ale pak jsme trochu zlenivěli a docela jsme přibrali. Nyní se chceme více hýbat, protože pohyb je prostě moc důležitý. Určite tedy navšívíme obchod, kde nám s výběrem všeho potřebného pomůžou. Netušíme, jaká horská kola si pořídíme. Chceme kvalitu za rozumnou cenu. Nejsme žádní profesionální sportovci, tak se budeme držet něčeho levnějšího.

Kam si pro horská kola pojedeme?

Přítel našel v Pelhřimově obchod, který horská kola nabízí. Mělo by se jednat o nějakou specializovanou prodejnu, tak už se strašně moc těším až se tam vydáme. Věřím, že nám pracovníci tohoto obchodu s výběrem pomůžou. Musíme si pořídit i nové helmy a jiné příslušenství na horská kola.

Kdy se na horská kola poprvé vydáme?

Pokud půjde vše podle plánu, tak bychom se mohli na horská kola  vydat hned o víkendu. Už se moc těším na pohyb a hubnutí. Už to opravdu potřebujeme. Nejsme nějak moc silní, ale pár kilogramů nadváhu máme. Budeme jíst zdravěji a více sportovat. Držte nám palce, ať nám jdou nadbytečné kilogramy rychle dolů. Snad to dokážeme. 

 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS