Řízky rozchodníků

Díky řízkům rozchodníků se tvoří zelené střechy a zelené plochy ve městech. Řízky rozchodníků tvoří mnoho druhů rostlin, které mají dobré vlastnosti přesně na toto využití. Tyto rostli jsou totiž na pěstování a údržbu zcela nenáročné, nemusí se zalévat a při správném připravení podkladu a zasazení plní svou funkci několik let bez zásadních oprav a údržby. Řízky rozchodníků lehce zakoření i v tenké vrstvě zeminy, tudíž jsou ideální pro vysázení zelených střech a zelených pásů.

Pro správné vysázení řízků rozchodníků a následné zakořenění je potřeba speciální střešní substrát, který je vyvinutý přesně pro tyto typy rostlin. Zároveň tento speciální substrát nezatěžuje střechu, jako by tomu bylo u běžné zeminy. Substráty pro zelené střechy zajistí dostatečnou vodopropustnost, díky které si zelená střecha vystačí přes dny, kdy není deštivé počasí, tudíž nemusíte nic zalévat a starat se.

Výběr ohledně řízků rozchodníků je velice rozmanitý. Vybírat můžete z mnoha druhů rostlin, jaké se Vám líbí. Kombinovat můžete nejméně 8 druhů rostlin.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS