Advokátní kancelář JUDr. Karel Zach

nabízí zastupování před soudem nebo správním orgánem. Dále poskytujeme právní poradenství v oblasti občanského práva, (týká se i práva rodinného a pracovního práva), trestního práva, (obhajoba v trestním řízení) a obchodního práva (zaměřeno i na právo obchodních společností a závazkové právo).

Advokátní kancelář JUDr. Karel Zach

Potřebujete právního poradce, advokáta nebo advokátní kancelář? Obraťte se na naší Advokátní kancelář JUDr. Karel Zach. Nabízíme veškeré služby spojené s právními úkony, kterými jsou zastupování při soudním řízení v oblasti trestního práva, obchodního práva a občanského práva. Pro naši klientelu využíváme služeb odborníků i z jiných oborů, kterými jsou auditoři, účetní a daňoví poradci, tlumočníci a překladatelé, soudní znalci a další.

Advokátní kancelář JUDr. Karel Zach

Advokátní a právnické služby, které nabízí Advokátní kancelář JUDr. Karel Zach jsou zaměřeny předevší na právo občanské, obchodní a trestní. Při trestním právu jsou nabízeny veškeré služby s obhajobou při trestním řízení. Při občanském právu jsou poskytovány služby zaměřené na majetkové vztahy, převody nemovitostí, ochranu osobnosti, věcné práva a smluvní agendy a na právo rodinné a právo pracovní.

19. 03. 2021

Dopravníky

Dopravníky - optimalizace výrobního průmysl

Dopravníky

19. 03. 2021

řízky rozchodníků

Díky řízkům rozchodníků se tvoří zelené střechy a zelené plochy ve městech.

řízky rozchodníků

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS