Fimo, fimo návody i pomůcky

Na našich stránkách - fimo-hmota.cz - najdete veškerou nabídku fimo hmoty, různobarevných kostek a fimo bloků, rollery a pomůcky pro zpracování fimo hmoty a samozřejmě zde nechybí ani návody, rady a tipy, jak fimo hmotu zpracovat. Fimo je velice podobné moduritu nebo plastelíně a lze z něj tvořit cokoli, na co si vzpomenete. Kromě samotných fimo bloků v různobarevném provedení, nabízíme i různé doplňky, kterými jsou například zlaté plátky, pudry na fimo i laky na fimo.

Fimo hmotu

v sadě, barevné fimo bloky, fimo kostky a pomůcky pro zpracování fima, najdete v našem obchodě - Korálek obchod. Veškeré informace, jak Fimo zpracovat najdete na našich stránkách fimo-hmota.cz. Z fima a fimo hmoty vytvoříte korálky, přívěsky i bižuterní komponenty, z kterých následně vytvoříte originální náhrdelníky, náramky, náušnice a další ozdobné předměty. Díky tomu, že Fimo je podobné moduritu, lze z této hmoty vytvořit figurky a další předměty, kterými můžete potěšit a podarovat Vaše známé.

Fimo, fimo návody, fimo pomůcky

Na našich stránkách fimo-hmota.cz najdete širokou nabídku fimo hmoty. Nabízíme fimo bloky v různobarevných odstínech - soft, effect a classic, dále velké balení s různými barevnými fimo bloky za super cenu, pomůcky pro zpracování fima, kterými jsou různá tvořítka, rollery pro výrobu korálků, válečky na fimo a další vychytávky a doplňky pro vylepšení Vámi vytvořených fimo výrobků. Kromě samotné fimo hmoty zde najdete i návody, rady, tipy a triky, jak pracovat nejen s fimem, ale jak použít například zlaté plátky, pudr na fimo, lak na fimo, jak vytvořit fimo korálky, nebo jak použít fimo tužku.

27. 07. 2020

kočárky Stokke

I na malém městě se dají pořídit kočárky Stokke

kočárky Stokke

27. 07. 2020

nerez gastro vybavení kuchyní

Hledáte kvalitní nerez gastro vybavení kuchyní?

nerez gastro vybavení kuchyní

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS