Velkokapacitní kuchyně, nerezové zařízení pro gastronomii, nerez gastro vybavení

zajišťuje firma Neza Pelhřimov s. r. o, která dále nabízí veškeré nerezové produkty a vybavení pro gastronomii provozy, nerezové gastronomické zařízení, velkokapacitní kuchyně, školní jídelny, restaurace a jiné stravovací provozy. Vyrábíme kvalitní nerezové pracovní a chladící stoly, desky, chladící a ohřívací prvky, digestoře, pojízdné vozíky, police, regály, dřezy a mycí stoly a jiné produkty, které nesmí chybět v žádné kuchyni. Dále nabízíme vypracování návrhu na velkokapacitní kuchyně pro různá zařízení - restaurace, školní jídelny a jiná stravovací zařízení. Jsme pobočkou Linde Technoplyn a nabízíme technické plyny nejen pro gastronomii ale i pro jiné odvětví hospodářství - masný průmysl, mlékarenství, pivovarnictví atp. K naší nabídce patří i řezání materiálu na laseru ECOLAS 3000.

Gastro vybavení, nerezové kuchyně, gastronomické zařízení

dodává společnost Neza s. r. o, která byla založena dne 30. března 1992 bez použití zahraničního kapitálu a je součástí skupiny NEZA HOLDING a.s.Náplní společnosti je zakázková výroba a prodej produktů jako je nerezové gastronomické zařízení a vybavení pro gastronomii, zdravotnictví a stavebnictví. Díky kvalitní technologii a vyškoleným odborně zdatným pracovníkům, expanduje společnost i do ostatních odvětví hospodářství (mlékárenství, masný průmysl, pivovarnictví ). Kromě standardních produktů jsme schopni vyrobit i výrobky dle specifických požadavků zákazníka. Veškeré nerezové gastronomické zařízení odpovídá platným technickým a hygienickým předpisům ČR.
Firma vlastní laserové řezací zařízení, ohraňovací lis, vysekávací lis, děrovací lis, zakružovačku profilů, zakružovačku plechů (tříválcová do L=2500mm) a nůžky Amada.Při naší výrobě svařujeme materiál metodou TIG v ochranné atmosféře. V našem areálu je možné si zakoupit technické plyny zn. Linde Technoplyn. Ke standardním službám patří i chladírenský servis.
Další významnou činností společnosti je provozování stravovacího zařízení, které poskytuje služby pro celou průmyslovou oblast Pelhřimova. Dále nabízíme vypracování návrhu na velkokapacitní kuchyně pro různá zařízení - restaurace, školní jídelny a jiná stravovací zařízení, veškeré nerez gastro vybavení restaurací a vybavení pro gastro provozy, nerezové gastronomické zařízení, velkokapacitní kuchyně, nerez pro gastronomii, školní jídelny, restaurace a jiné stravovací provozy. Vyrábíme kvalitní nerezové pracovní a chladící stoly, desky, chladící a ohřívací prvky, digestoře, pojízdné vozíky, police, regály, dřezy a mycí stoly a jiné produkty, které nesmí chybět v žádné kuchyni.

Vyrábíme nerezové gastronomické zařízení, dodáváme zařízí pro velkokapacitní kuchyně, školní jídelny, restaurace a jiná stravovací zařízení. Kromě kvalitních nerezových produktů, kterými jsou například nerez gastro vybavení, nerez pro gastronomii, pracovní a chladící stoly, nerezové vitríny, pojízdné vozíky, mycí stoly a dřezy, bary, digestoře, šatní skříně a další, vyrábíme produkty a výrobky dle specifických přání zákazníka. Další služby poskytujeme ohledně návrhů a servisu velkokapacitních kuchyní, řezání různých materiálů pomocí laseru a také nabízíme technické plyny značky Linde Technoplyn. Neza Pelhřimov disponuje odborně školenými pracovníky, kteří se podílejí na kvalitně odvedené práci pro zákazníky. Kromě gastronomie vyrábíme a dodáváme produkty pro jiné druhy hospodářského odvětví - pivovarnictví, masný průmysl, mlékárenský průmysl a další.

19. 03. 2021

Dopravníky

Dopravníky - optimalizace výrobního průmysl

Dopravníky

19. 03. 2021

řízky rozchodníků

Díky řízkům rozchodníků se tvoří zelené střechy a zelené plochy ve městech.

řízky rozchodníků

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS