Hodinky, náramkové hodinky

Zlatnictví Miroslav Kubů nabízí kvalitní hodinky od předních světových výrobců. Kvallitní značky jako hodinky Festina, Casio, Candino nebo Citizen i jiní, jsou zárukou Vaší spokojenosti. Díky dlouhodobé zkušenosti v oboru zlatník-hodinář - více než 15 let - zaručujeme servis i opravy na veškeré námi nabízené zboží. Na našich stránkách nebo v kamenném obchodě najdete pánské hodinky, dámské hodinky, hodiny, nástěnné hodiny i budíky. Stačí jen vybírat a objednávat. Poradíme i po telefonu nebo pomocí e-mailu.

Pelhřimovský Zlatník - Hodinář a hodinky

nabízí zlatnické služby, hodiny, náramkové hodinky, budíky, zlaté šperky, stříbrné šperky, briliantové šperky a další sortiment nejen pro náročné. Díky dlouhodobé zkušenosti v oboru zlatník - hodinář nabízíme svým zákazníkům kvalitní servis a opravy hodin, budíků a hodinek /i na počkání/ a rady po telefonu nebo e-mailu. Hodinky Casio nebo Festina naleznete v našem obchodě.

Šperky, hodinky a značkové hodinky Casio nebo Festina

Zlatník-hodinář Miroslav Kubů nabízí kvalitní šperky, stříbrné šperky, zlaté šperky, briliantové šperky, šperky s drahými kameny. Díky dlouhodobé zkušenosti v oboru zlatník-hodinář - více než 15 let - zaručujeme servis i opravy na veškeré námi nabízené zboží. Na našich stránkách nebo v kamenném obchodě najdete i hodinkypánské hodinky, dámské hodinky, hodiny, nástěnné hodiny i budíky. Stačí jen vybírat a objednávat. Poradíme i po telefonu nebo pomocí e-mailu.

12. 10. 2021

kočárek od značky Bugaboo

Jak Vás zaujal nový kočárek od značky Bugaboo?

kočárek od značky Bugaboo

11. 10. 2021

čtyři palety

Chybí mi ještě čtyři palety

čtyři palety

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS