Svět nejen s korálky nabízí Korálek obchod!

Na našich stránkách najdete široký výběr rozličných korálků. Dále pak korálky z rozličných materiálů, jak jsou korálky (dřevěné, skleněné, - rokajlu, mačkané, broušené, voskované, malé, velké, jednobarevné...), bižuterních komponentů, komponentů pro korálkování, fimo hmotu, korálky a komponenty Swarovski nebo Preciosa, vosky na tvorbu svíček, barvy na sklo i obličej, různé drátky a pomůcky pro ketlování a drátkování a další předměty pro šikovné ruce.

Kromě "běžných" korálků prodáváme i exkluzivní značkové bižuterní komponenty Swarovski a Preciosa. Můžete si vybrat např.: korálky a přívěsky Swarovski Baroque, broušené hvězdy Swarovski, perle Preciosa sluníčko a mnoho dalších tvarů. Zároveň získáte informace o historii značky Preciosa a Swarovski. U nás nakoupíte korálky opravdu velice výhodně.

Korálky, rokajl, fimo, bižuterní komponenty

a další předměty pro každého nabízí Korálek obchod.cz. Na našich stránkách si jistě vyberete z široké nabídky korálků (dřevěné korálky, mačkané korálky, rokajl, broušené korálky, voskované, velká balení korálků, korálkové směsi atd.) korálků Swarovski (korálky Swarovski hot-fix, komponenty Swarovski, korálky Swarovski - šatonová růže....) a korálků Preciosa. Kromě korálků nabízíme i další komponenty, kterými jsou například fimo hmota (i pomůcky na zpracování fimo bloků), barvy (na obličej, sklo, keramiku, vosk...) nebo knihy pro inspiraci, návody, rady, tipy a triky, co všechno lze (nejen) z korálků, fima a drátků vytvořit.

12. 10. 2021

kočárek od značky Bugaboo

Jak Vás zaujal nový kočárek od značky Bugaboo?

kočárek od značky Bugaboo

11. 10. 2021

čtyři palety

Chybí mi ještě čtyři palety

čtyři palety

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS