Snowboard, skateboardy, in-line brusle, oblečení značek Protest, MeatFly, Represent, Lakai, Cuckoo, Brokenbone, Jart, Dakine a dalších, módní doplňky, boty a obuv a další vybavení najdete v našem skateshopu Fifty-fifty. Kromě "prken" nabízíme široký výběr vázání, snb obuvi a bot, helem, chráničů, brýlí a rukavic. Pro skate máme připravené náhradní díly, kolečka, chrániče a další skate komponenty.

Skateshop Fifty-fifty

Náš skateshop nabízí široký výběr skate i snb prken, in-line brusle a další skate a snowboard komponenty. Pro skateboarding - kolečka, trucky, náhradní díly, chrániče, obuv i oblečení... Pro snowboarding nabízíme široký výběr snowboardů značek Burton, Flow, Gravity..., vázání, boty a obuv, chrániče, brýle, helmy, rukavice a oblečení. Kromě jiného je zde možnost sestavení vlastního snowboardového kompletu.

Fifty-fifty

je kamenný skateshop, ve kterém najdete veškeré vybavení pro snowboarding a skateboarding. Skateshop Fifty-fity nabízí široký výběr skateboardingového vybavení, kterými jsou prkna, kolečka, chrániče, náhradní díly a jiné skate komponenty. Dále u nás najdete snowboard, prkna pro snowbarding, snb vázání, obuv i oblečení, rukavice, helmy a brýle.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS