Velosport Team

je cyklistický tým, který kromě pravidelných tréninků pořádá i různé cyklo závody a akce. Velosport Team byl založen v roce 1994 a v současné době čítá okolo třiceti členů. Někteří členové se pravidelně zúčastňují různých cyklistických závodů, mezi něž patří MTB maratony, cross country i závody silniční.

Cyklistický tým Velosport Team 

pořádá pravidelné tréninky i různé cyklo závody a akce, kterými jsou například Tour de Pelhřimov, Scott Kriterium horských kol, Scott Rynárecká Bejkovna nebo Dema Kamenický MTB maraton. Velosport Team byl založen v roce 1994 a v současné době čítá okolo třiceti členů. Někteří členové se pravidelně zúčastňují různých cyklistických závodů, mezi něž patří MTB maratony, cross country i závody silniční cyklistiky.

Jsme cyklo týmem, který se zúčastňuje a současně organizuje různé cyklistické závody a akce. Velosport Team má zhruba třicet členů a jeho počátky sahají do roku 1994. Cyklistický oddíl Velosport založili dřívější aktivní závodníci v čele se zakladatelem firmy Velosport Richardem Valentou a jeho bratrem Hugem Valentou, který byl mistrem republiky v cyklokrosu. Postupně se přidávali další cyklisté a svou kariéru zde začínal i juniorský mistr světa v cyklokrosu Martin Bína.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS