Velosport Team

je cyklistický tým, který kromě pravidelných tréninků pořádá i různé cyklo závody a akce. Velosport Team byl založen v roce 1994 a v současné době čítá okolo třiceti členů. Někteří členové se pravidelně zúčastňují různých cyklistických závodů, mezi něž patří MTB maratony, cross country i závody silniční.

Cyklistický tým Velosport Team 

pořádá pravidelné tréninky i různé cyklo závody a akce, kterými jsou například Tour de Pelhřimov, Scott Kriterium horských kol, Scott Rynárecká Bejkovna nebo Dema Kamenický MTB maraton. Velosport Team byl založen v roce 1994 a v současné době čítá okolo třiceti členů. Někteří členové se pravidelně zúčastňují různých cyklistických závodů, mezi něž patří MTB maratony, cross country i závody silniční cyklistiky.

Jsme cyklo týmem, který se zúčastňuje a současně organizuje různé cyklistické závody a akce. Velosport Team má zhruba třicet členů a jeho počátky sahají do roku 1994. Cyklistický oddíl Velosport založili dřívější aktivní závodníci v čele se zakladatelem firmy Velosport Richardem Valentou a jeho bratrem Hugem Valentou, který byl mistrem republiky v cyklokrosu. Postupně se přidávali další cyklisté a svou kariéru zde začínal i juniorský mistr světa v cyklokrosu Martin Bína.

10. 01. 2022

článkový dopravník

Jak se řetězový článkový dopravník využívá?

článkový dopravník

05. 01. 2022

turbodmychadla

Kde se zaměřují na revize turbodmychadla?

turbodmychadla

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2022 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS