Chcete lépe využít svůj volný čas? Potřebujete zlepšit fyzickou kondici, nebo se naučit některému z bojových umění? Nebo pořádáte ples, soukromý večírek, podnikovou akci a chtěli byste tuto akci zpestřit? Obraťte se na Wu-shu Pelhřimov - sdružení bojových umění o. s., kde Vám rádi vyjdou vstříc. Kromě čínských bojových umění se zde učí i techniky sebeobrany, brazilského ju-jitsu nebo využití tlakových bodů - kyusho. K dalším činnostem našeho oddílu patří exhibice a vystoupení na různých akcí. Wu-shu tým složený s dlouholetých nebo talentovaných cvičenců přizpůsobí své vystoupení Vašim požadavkům. K ukázkám patří sestavy se zbraněmi i bez, secvičené souboje, přerážení nebo aplikace technik pro sebeobranu.

Čínská bojová umění, sebeobrana, kick box

a další bojové techniky se můžete naučit v občasnském sdružení Wu-shu Pelhřimov. Jsme oddílem, který je zaměřený na výuku a procvičování sestav shao-lin kung-fu (taolu), jak pěstní, tak i se zbraněmi (šavle, hole, řetězy, kopí...) Kromě jiného se cvičenci učí sebeobraně, do které spadají znehybňovací a vyváděcí techniky, vyproštění z úchopu a nasazování pák, technikám z brazilského ju-jitsu i kyusho, což je využití tlakových bodů. Wu-shu Pelhřimov bylo založeno v roce 2000 a hlavním trenérem se stal Martin Dvořák. V současnosti má tento oddíl okolo třiceti členů a někteří žáci se úspěšně zúčastňují závodů a soutěží na domácí i zahraniční půdě.

Wu-shu Pelhřimov

je sdružením bojových umění. Naším cílem je smysluplné využití volného času, především pro mládež, zlepšení kondice cvičenců s návazností na disciplínu a rozšířit a zpopulárnit čínská bojová umění. Kromě sestav shao-linu a wu-shu (u nás známé spíš pod názvem kung-fu), se cvičenci učí technikám z kick boxu, brazilského ju-jitsu a také sebeobraně. Do tréninkové náplně, která probíhá čtyřikrát do týdne, patří procvičování pěstních sestav i sestav se zbraněmi - hůl, šavle, řetěz a další. Oddíl Wu-shu Pelhřimov nabízí i vystoupení exhibiční skupiny pro různé akce.

27. 07. 2020

kočárky Stokke

I na malém městě se dají pořídit kočárky Stokke

kočárky Stokke

27. 07. 2020

nerez gastro vybavení kuchyní

Hledáte kvalitní nerez gastro vybavení kuchyní?

nerez gastro vybavení kuchyní

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS