Zahradnictví a zahradnické činnosti

Nabízíme rekonstrukce zahrad, zakládání trávníků, povrchové úpravy, výsadbu rostlin a dřevin, dále navrhneme a zrealizujeme koupací jezírka a jiné vodní prvky, nebo poskytneme závlahové systémy, vybudujeme skleník a poskytneme vše pro Vaši zahradu nebo zeleň. Jsme specializované zahradnictví a poskytujeme návrhy a zahradní činnost firemním objektům i úpravu a údržbu veřejné zeleně. Zahradnictví Šimková nabízí vypracování návrhů na rekonstrukci či zatravnění, jejich realizaci a následnou údržbu těchto objektů.

Zahradní centrum a zahradnictví Šimková

nabízí veškeré služby spojené s povrchovými úpravami, zakládáním trávníků, rekonstrukcí a úpravou zahrad, vybudováním vodních prvků a koupacích jezírek i prací s kamenem. V zahradním centru na Vás čekají profesionální zahradníci, kteří Vám poradí s okrasnými dřevinami, rostlinami nebo Vám poradí s výsadbou ovocných stromů a keřů. Naše zahradnictví nabízí vyprojektování dokumentace pro firemní nebo veřejnou zeleň, následnou realizaci těchto návrhů i následnou údržbu. Jsme profesionálové ve svém oboru a odborně poradíme s výsadbou a údržbou jakékoli zahrady, parku nebo jiného zahradnického objektu.

Nabízíme veškeré služby spojené se zahradnictvím a zahradní činností. Kromě jiného máme zahradní centrum - obchod, ve kterém nakoupíte veškeré okrasné květiny a dřeviny. Poskytujeme vybudování koupacích jezírek, závlahové systémy a jiné vodní prvky. Přemýšlíte o skleníku? Jsme schopni navrhnout a zrealizovat stavbu přímo na Vaší zahradu. Dále zajišťujeme rekonstrukci, úpravu a údržbu veřejné zeleně nebo firemních objektů. Zahradnictví Šimková je profesionálem ve svém oboru a kromě zatravnění, rekonstrukce a údržby zahrady nabízí i práci s kamenem a výstavbu kamenných zídek, schodišť a chodníků.

12. 10. 2021

kočárek od značky Bugaboo

Jak Vás zaujal nový kočárek od značky Bugaboo?

kočárek od značky Bugaboo

11. 10. 2021

čtyři palety

Chybí mi ještě čtyři palety

čtyři palety

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS